آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.
استخدام کارشناس ايمني و بهداشت در شيراز
تاریخ ارسال : 1394/7/4

آدرس سايت: http://azmoon.shirazu.ac.ir

شهرداري شيراز براي تامين نيروي انساني مورد نياز سازمان حمل و نقل ريلي شهرداري ( سازمان قطار شهري شيراز و حومه ) از محل مجوز استخدامي شماره 20219 تاريخ 94/05/11 سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي کشور،تعداد 101نفر داوطلب مرد از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندي‌هاي تخصصي، مصاحبه و گزينش به صورت پيماني به شرح زير استخدام مي‌نمايد.

الف- شرايط عمومي ( ماده  2 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها )
    داشتن حداکثر سي و پنج سال تمام سن در اولين روز  ثبت نام.
    داشتن تابعيت ايران
    دارا بودن کارت پايان خدمت يا کارت معافيت قانوني
    عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني
    نداشتن سابقه محکوميت جزايي موثر
    نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي به موجب آراء مراجع قانوني
    داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام کاري که در آن شغل استخدام مي‏شود.
    اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يکي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
    التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
تبصره – شرکت شهرداران و دهياران فعلي به شرط دارا بودن شرايط مربوط در آزمون استخدامي بلامانع است.

 
ج – شرايط اختصاصي
1- داوطلبان نمي‏توانند از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاه‏هاي اجرايي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
2- پذيرفته‏ شدگان نهايي موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روزکاري پس از اعلام رسمي شهرداري نسبت به ارائه مدارک لازم و تکميل پرونده و ارائه تعهد محضري براي هفت سال مبني بر عدم هرگونه انتقال و ماموريت به ساير شهرداري‏ها و سازمان‏هاي وابسته و نيز دستگاه‏هاي اجرايي ديگر اقدام نمايند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وي از استخدام تلقي خواهد شد.
3- مواردزيربه شرط ارائه تاييديه هاي معتبربه حداکثر سن مقرر اضافه خواهدشد ( ماده 26 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها )
الف- داوطلباني که در جبهه ‏هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 1359/6/31 لغايت 1367/5/29) به طور داوطلبانه خدمت نموده‏ اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشکي رزمندگان داوطلب در اثرمجروحيت در جبهه‏ هاي نبرد حق عليه باطل
ب- اعضاي خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان 5 سال.
ج- داوطلباني که در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د- داوطلباني که به صورت غيررسمي و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‏هاي دولتي، بانک‏ها و شرکت‏هاي تحت پوشش آنها، شرکت‏هاي بيمه دولتي، شهرداري‏ها، موسسات و شرکت‏هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‏هاي دولتي که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنين موسسات و شرکت‏هاي ملي و مصادره شده و موسساتي که به نحوي از بودجه و کمک دولت استفاده مي کنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شرکت‏هاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.لازم به ذکر است سابقه خدمتي افراد در شرکتهاي طرف قرارداد با شهرداري‌ها مشمول امتيازات اين بند نمي‌باشد، به استثناء کارکناني که بطور تمام وقت با پرداخت حق بيمه در شرکت‌هاي طرف قرارداد با شهرداري که تا قبل از ابتداي سال 1390 ( تا پايان روز 89/12/29 ) در شهرداري اشتغال داشته‌اند.
تبصره 1- شرکتهاي خصوصي طرف قرارداد با دستگاههاي دولتي مشمول امتيازات اين بند نمي شوند
تبصره2-طول مدت خدمت نظام وظيفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر در ماده 2 اين دستورالعمل اضافه نخواهد شد.
تبصره3- بند 3 پيش گفته ( بند 3 شرايط اختصاصي )  به حداکثر سن مشخص شده در شرايط اختصاصي براي شغل راهبر قطار اضافه نخواهد شد .
4- داوطلب بومي: به داوطلبي گفته مي‏شود که حداقل داراي يکي از ويژگي‏هاي زير باشد. ( ماده 1 و 13 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها )
    شهرمحل صدور شناسنامه داوطلب يا همسر وي با شهر مورد تقاضا براي استخدام يکسان باشد.
    داوطلب حداقل چهار(4) سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي، دبيرستان و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در شهر محل مورد تقاضا براي استخدام طي کرده باشد.
    همسر و فرزندان کارمندان رسمي و پيماني دولت و يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل و يا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلي يا بازنشستگي آنان با شهر محل مورد تقاضا براي استخدام يکسان باشد.
    داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي، حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهر محل مورد تقاضا براي استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بيمه به مدت تعيين شده صرفا توسط يکي از موارد مذکور قابل احتساب است.
 
تبصره1- مبناي استان و شهرستان براي تعيين بومي بودن، تقسيمات کشوري در زمان ثبت‌نام مي‌باشد.
تبصره2- در صورتيکه شهرداري متقاضي استخدام، در شهرستان يا استاني قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و يا استان واقع باشد، داوطلب به ترتيب مشمول مزاياي داوطلبين بومي شهرستان و استان خواهد بود.
 
د- ثبت نام و مدارک مورد نياز
1- داوطلبان مي توانند تنها يک عنوان شغلي را انتخاب و از طريق سايت دانشگاه شيراز به نشاني  بالا  به صورت اينترنتي ثبت نام کنند.
2-شـروع ثبت نام از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه تاريخ 94/07/01 تا ساعت 24 روز پنج شنبه تاريخ 94/07/16 مي‌باشد.
3- داوطلبان استخدام مي‌بايست عکس پرسنلي 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کيلو بايت در رايانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.
4- واريز وجه به مبلغ 350.000 ريال به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامي داوطلبان استخدام( ايثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واريز وجه مذکور معاف مي‌باشند) و اطلاعات فيش واريزي و ساير موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهايتا پس از بررسي مجدد صحت اطلاعات درج شده و تاييد مراتب توسط سايت، شماره رهگيري خود را براي پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند.
تبصره : افرادي که در دي ماه 93 نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند و مبلغ 100.000 ريال پرداخت  کرده اند مي بايست نسبت به پرداخت مابقي وجه تعيين شده اقدام و سپس مراحل ثبت نام را کامل نمايند.
5- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامي از تاريخ 94/08/03 الي 94/08/07 ازطريق وب سايت دانشگاه شيراز به داوطلبان ارائه مي شود.
6-زمان برگزاري آزمون روز پنج شنبه تاريخ 94/08/07 است. ساعت و محل برگزاري آزمون برروي کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
7- مدارک مورد نياز جهت اسکن در سايت ثبت نام به شرح زير مي باشد:
    تکميل فرم درخواست شغل
    تصوير آخرين مدرک تحصيلي
    تصوير صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضيحات کليه صفحات)
    تصوير کارت ملي (پشت و روي کارت)
    تصوير کارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا کارت معافيت
    مستندات ايثارگري و سوابق پرداخت بيمه در شهرداري‌ها، سازمان‌هاي وابسته و دهياري‌ها.
    مستندات استفاده از سهميه معلولين
 
ه – مواد آزمون تخصصي
آزمون تخصصي در هر عنوان شغلي به صورت چهارگزينه‏اي و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردي و تخصصي در شغل مربوط و 30 سوال براي سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد يادگيري با احتساب نمره منفي طراحي (سقف امتياز آزمون تخصصي 100 مي باشد و به ازاي هر سه پاسخ غلط يک نمره منفي درنظرگرفته مي‌شود.).
و- اعلام نتايج
اسامي داوطلبان پذيرفته شده براي شرکت در مصاحبه در سايت رسمي شهرداري و سازمان قطار شهري بعد از برگزاري آزمون اعلام خواهد شد.
 
ز- تذکرات
1- پنج درصد (5%) سهميه استخدامي به ايثارگران و خانواده‌هاي آنان( ماده  7 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها ) شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه ‌ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از يکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد . انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده (5%) به ترتيب امتياز کسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصي و موفقيت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقيت طي نموده باشندانجام خواهد شد.
2-داوطلبان شاغل در شهرداري‌ها( ماده  12 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها )، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بيمه در شهرداري‌ تا 120 روز قبل از تاريخ برگزاري آزمون تخصصي و کتبي از اولويت استخدام برخوردارند.
3- دهياران، شهرداران،( ماده  14 و 15  دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها ) فرزندان کارکنان فوت شده حين خدمت در شهرداري يا سازمان‌هاي وابسته، يا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلي دائم حين خدمت در شهرداري يا سازمان‌هاي وابسته ( ماده  16 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها )، افراد بومي شهر، شهرستان و استان شهر متقاضي استخدام ( ماده  13 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها ) از اولويت استخدام برخوردارند.
4- نمره نهايي داوطلب از مجموع امتياز آزمون تخصصي با «ضريب 2» و امتياز مصاحبه با «ضريب 1» محاسبه مي‌شود.
5- درصورت مساوي بودن نمره نهايي کسب شده داوطلبان، اولويت معرفي به گزينش به ترتيب با شاغلين قراردادي وبومي شهر، شهرستان و استان مي‌باشد.
6- داوطلبان مي‏توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتايج، اعتراض خود را به شهرداري براي بررسي و اعلام نظر ارائه نمايند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتيب اثر داده نخواهدشد.
7- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در اين صورت خسارت و هزينه تحميل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
8- به مدارک ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارک تحصيلي پايين ‏تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارک در رشته ‏هاي غيرمرتبط و معادل ( به استثناي دارندگان مدارک تحصيلي معادل صادره از دانشگاه‏ها و موسسه‏ هاي آموزش عالي کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‏ اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
9-انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در کليه مراحل آزمون تخصصي، مصاحبه و گزينش صورت خواهد گرفت.


************************************

در صورت ارسال رزومه به شرکت آگهی دهنده لطفا" سايت موسسه را به عنوان منبع آگهي استخدام ذکر نماييد.

علاقمندان درصورت تمايل مي توانند رزومه خود را براي موسسه نيز ارسال نمايند. موسسه از بين رزومه هاي ارسال شده در صورت نياز دعوت به همکاري خواهد نمود:
cv@iihsep.ir

لطفا" رزومه خود را تنها یکبار برای موسسه ارسال نمایید.


استفاده از آگهی های استخدام در و بلاگها و سايت ها با ذکر منبع و قرار دادن لينک زیر بلامانع است .