آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

دانلودها
اهميت دانلودها
بديهي است دسترسي آسان به منابع علمي، ضمن صرفه جويي در وقت تاثير بسزايي در بهبود كيفي و راندمان كاري علاقمندان به تحقيق و مطالعه، نويسندگان و مترجمان كتاب و مقالات خواهد داشت. 
 
تنوع دانلودها 
دانلودها شامل منابع فارسي و انگليسي بوده و تقريبا تمامي حوزه هاي تخصصي شامل ايمني، بهداشت حرفه اي، بهداشت محيط، محيط زيست، سيستم هاي مديريت HSE و OHSAS 18001 را پوشش مي دهد. 
دانلودهاي رايگان
علاقمندان پس از دريافت مشخصات کاربري مي توانند نسبت به دانلود استاندارد NFPA ، مقالات همايش هاي ايمني در بنادر، پاورپوينت هاي آموزشي اقدام نمايند. فهرست دانلودهاي رايگان در زير ارايه شده است:

دانلود کتابهاي الکترونيکي

با توجه به درخواست تعداد زيادي از اعضاي عادي پورتال، امکان دانلود کتابهاي الکترونيکي براي اعضاي عادي نيز فرام شده است. پيش از اين دانلود کتابهاي الکترونيکي تنها براي اعضاي رسمي پورتالHSE امکان پذير  بوده است. کتابهاي الکترونيکي در کل بيش از 500 عنوان بوده و در 3 گروه کتابهاي ايمني، کتابهاي بهداشت حرفه اي و کتابهاي بهداشت محيط و محيط زيست طبقه بندي شده است.
  • فهرست کتاب هاي ايمني 
  • فهرست کتاب بهداشت حرفه اي 
  • فهرست کتاب هاي بهداشت محيط و محيط زيست
کيفيت و کميت فايل ها
در کل حدود 3000 فايل PDFبا حجم کلي نزديک 3 گيگا بايت در بخش دانلود ها قرار داده شده است. با توجه به حجم زياد بعضي از کتاب هاي الکترونيکي، اغلب فايل هاي بزرگ به تعدادي فايل کوچک تقسيم شده است تا دانلود آنها با سهولت بيشتري صورت گيرد.
دانلودهاي ويژه اعضا