آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


تأسيسات آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران به سامانه هاي انرژي نوين مجهز مي شوند
تاریخ ارسال : 1394/4/3

تهران – ايرنا – مديرعامل شرکت آبفاي جنوب شرقي استان تهران از تجهيز تأسيسات آب و فاضلاب اين شرکت به سامانه هاي توليد انرژي نوين خبر داد.

عليرضا کارگري روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا اظهارکرد: حرکت به سمت خود تاميني در حوزه برق و استفاده از انرژي هاي نو در تاسيسات آبرساني و فاضلاب از برنامه هاي اساسي شرکت آبفاي جنوب شرقي است.

وي افزود: هم اکنون در تأسيسات آبرسانه و تصفيه خانه فاضلاب شرکت جنوب شرق استان تهران حدود 20 مگاوات انرژي برق مصرف مي شود تامين برق لازم جهت راه اندازي و بهره برداري از اين تاسيسات از اهميت و حساسيت خاصي برخوردار است .

وي گفت: تلاش مسوولين شرکت آبفا اين است که همچون ساير کشورهاي صنعتي و مطابق با جايگاه جهاني به عنوان مصرف کننده در تامين انرژي سهيم باشيم.

مديرعامل شرکت آبفاي جنوب شرقي افزود: اقدامات و برنامه هاي قابل اجرا به منظور حرکت به سمت خود تاميني و استفاده از انرژي هاي نو در اين شرکت انجام و تلاش شده تا در راستاي قانون هدفمندي يارانه ها به مسأله اصلاح الگوي مصرف، کاهش هزينه هاي برق مصرفي و لزوم آينده نگري در استفاده از منابع و بکارگيري شيوه هاي مدرن بهره برداري از انرژي ها توجه شود.

کارگري گفت: هم اکنون طرح هيدرو پاور در خط انتقال آب سد ماملو در دست مطالعه است و در برخي از تاسيسات آبرساني، انرژي هاي نو و خورشيدي جايگزين مصرف برق شهري شده است.

وي افزود: در حال حاضر 28 پايه روشنايي با استفاده از انرژي خورشيدي در محدوده آبرساني شرکت راه اندازي و در مدار بهره برداري قرار گرفته است.