آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


برخورد مرگبار تاكسي با شتر
تاریخ ارسال : 1391/2/10

رئيس پليس‌راه استان هرمزگان تصريح كرد: كارشناس پليس‌راه در بازديد از صحنه تصادف، علت حادثه را عدم‌توجه به جلو از جانب راننده خودرو تاكسي تشخيص داد.

رييس پليس‌راه استان هرمزگان از مرگ يك راننده تاكسي و مصدوميت چهار تن ديگر بر اثر برخورد تاكسي با شتر خبرداد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ علي مجيدزاده در تشريح جزئيات اين خبر گفت: برخورد يك دستگاه خودرو سواري تاكسي با چهار سرنشين در محور جاسك – ميناب با يك نفر شتر در ساعات اوليه صبح روز جمعه هشتم ارديبهشت ماه سبب مرگ راننده خودرو در محل تصادف و زخمي‌شدن چهارتن از سرنشينان خودرو شد.

رئيس پليس‌راه استان هرمزگان تصريح كرد: كارشناس پليس‌راه در بازديد از صحنه تصادف، علت حادثه را عدم‌توجه به جلو از جانب راننده خودرو تاكسي تشخيص داد.

مجيدزاده با اشاره به اينكه 35 درصد عوامل اصلي تصادفات ناشي از عدم‌توجه كافي به جلو توسط رانندگان است يادآور شد: صحبت‌كردن با تلفن همراه، ارسال يا خواندن پيامك، خوردن، آشاميدن و صحبت‌كردن با سرنشينان از مهمترين عوامل تصادفات است.

وي افزود: رانندگان بايد هنگام رانندگي از انجام اعمال مخاطره‌آميز كه جان خود و سرنشينان خودرو را به خطر مي‌اندازد پرهيز و در پاكيزه نگاه داشتن شيشه‌هاي جلو و عقب اتومبيل و آينه‌ها دقت كنند.

تصادف تاکسي با شتر/***