آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


مرگ 33 چيني در رانش زمين
تاریخ ارسال : 1391/2/3

جام جم آنلاين: مقامات محلي اعلام كردند بر اثر رانش زمين در استان گانسو در شمال غربي چين چهار روستايي شامگاه جمعه جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاري شين‌هوا از لانژو، در اين حادثه كه در روستايي واقع در منطقه يوژونگ در شهر لانژو اتفاق افتاد، خانه مسكوني اين روستاييان زير خاك مدفون شد.

امدادگران اعلام كردند در حوادث مرتبط با بلاياي طبيعي در اين منطقه 84 نفر بي‌خانمان شدند و 16 خانه نيز در معرض تهديد رانش زمين قرار دارد.

وزارت امور داخلي چين نيز روز شنبه اعلام كرد در بارش تگرگ در اين كشور در حدفاصل اوايل ماه مارس تا 20 آوريل 29 نفر جان خود را از دست داده‌اند. از اين 29 نفر، 10 نفر در استان جيانگشي،‌ هفت نفر در جيجيانگ، سه نفر در منطقه خودمختار اويغور شين جيانگ،‌ دو نفر در استان هونان،‌ دو نفر در استان گوئيژو و همچنين در هر يك از استان‌هاي هبئي، فوجيان، گوانگدونگ، يونان و مغولستان داخلي يك نفر جان باخته‌اند. (واحد مرکزي خبر)/***