آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


دختر 13 ساله فومني قرباني سيل شد
تاریخ ارسال : 1391/2/1

معاون عمران استاندار گيلان گفت: يک دختر 13 ساله دانش‌آموز در سيل فومن جان خود را از دست داد.

آفتاب:معاون عمران استاندار گيلان گفت: يک دختر 13 ساله دانش‌آموز در سيل فومن جان خود را از دست داد.
محمد اکبرزاده امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به وضعيت وقوع سيل در گيلان اظهار کرد: به دليل شدت بارندگي بيشتر شهر‌هاي گيلان دچار سيل‌زدگي شدند.
وي، رودبار، سياهکل، ديلمان، فومن، صومعه‌سرا، رشت، لنگرود، آستانه‌اشرفيه و... را از جمله شهرهاي دچار سيل‌زدگي استان عنوان کرد.

اين مسئول با بيان اينکه بيشترين ضرر ناشي از سيل متوجه کشاورزان شده است، تصريح کرد: خزانه‌هاي برنج کشاورزي و اراضي تازه نشا کاري شده بر اثر سيل تخريب شدند.

وي، اضافه کرد: در بازديد از فومن نيز يک دختر دانش‌آموز 13 ساله به هنگام بازگشت از مدرسه به همراه سيل روانه شد و جان خود را از دست داد و حادثه‌ غم‌انگيز را رقم زد.

اکبرزاده با اشاره به اينکه مرگ اين دختر تنها تلفات ناشي از سيل در گيلان بوده است، تصريح کرد: 18 استان کشور درگير سيل شدند و اين سيل بي‌سابقه بوده است.

وي، از تشکيل جلسه فوق‌العاده در ساعت 12 شب گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: جلسه فوق‌العاده ستاد بحران به دليل اهميت موضوع با حضور تمام مديران و فرمانداران برگزار شد.

معاون عمران استاندار گيلان درباره وضعيت راه‌هاي استان اذعان کرد: اکنون تمام راه‌هاي اصلي استان باز است و تردد در آنها جريان دارد و برخي راه‌هاي فرعي روستايي بر اثر سيل مسدود شده بود که يکي از پس از ديگري بازگشايي مي‌شوند.

وي، درباره خسارات ناشي از وقوع سيل خاطرنشان کرد: هنوز برآورد نهايي صورت نگرفته است اما بيش از يک‌ميليارد و 500 ميليون تومان خسارت به استان وارد آمده است./***