آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


ارسال مقالات«استاندارد و ايمني در فناوري نانو»
تاریخ ارسال : 1391/1/30

مهلت ارسال مقالات به همايش ملي «استاندارد و ايمني در فناوري نانو» تمديد شد.

به گزارش سرويس پژوهشي ايسنا اولين همايش ملي «استاندارد و ايمني در فناوري نانو» توسط ستاد ويژه توسعه فناوري نانو و سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران، با حضور اساتيد دانشگاه، متخصصين، شرکت‌هاي فعال در فناوري نانو و دانشجويان، چهارم خرداد سال جاري، در محل پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران برگزار خواهد شد.

ستاد فناوري نانو اعلام کرد: با توجه به تعطيلي ايام نوروز و درخواست‌هاي متعدد متقاضيان، مهلت ارسال مقالات و ثبت نام در اين همايش تا تاريخ 20 ارديبهشت‌ماه سال 1391 تمديد شد.

پيش‌تر آخرين مهلت ارسال مقالات در اين همايش تا تاريخ 31 فروردين‌ماه سال جاري اعلام شده بود.
در حاشيه برگزاري اين همايش سه کارگاه آموزشي با عناوين آشنايي با روش‌ها و مراحل تدوين استانداردهاي کارخانه‌اي، ملي و بين‌المللي، آشنايي با مراحل اخذ مجوزهاي وزارت بهداشت، ايمني و سلامت در فناوري نانو برگزار مي‌شود.
به شرکت کنندگان در اين کارگاه‌ها گواهي حضوري از سوي ستاد توسعه فناوري نانو اعطا خواهد شد.

علاقه‌مندان مي‌توانند، براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص چگونگي ثبت‌‌نام در همايش ملي «استاندارد و ايمني در فناوري نانو»، به پايگاه اينترنتي همايش irannano.org/nanosafety/index.php مراجعه کنند