آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


جاده ناامن سرچم اردبيل باز هم قرباني گرفت
تاریخ ارسال : 1391/1/17

با وقوع چندين حادثه مرگبار در جاده تازه تاسيس اردبيل – سرچم مسئولان هنوز در ايجاد ايستگاه امداد و نجات و ساير موارد ايمني ترديد دارند.

به گزارش افکارنيوز به نقل ازمهر، مسير اردبيل - سرچم بعد از ۱۶ سال انتظار به بهره برداري رسيد، محوري که کوهستاني و برفگير است و نياز بود مسئولان قبل از هر چيزي به فکر ايجاد امکانات خدماتي، امدادي و رفاهي از جمله جايگاه سوخت، پايگاههاي امدادي و اورژانس جاده اي بودند.

اين مسير که مي توانست براي مردم اردبيل و مسافران راه کوتاه و مناسبي براي رسيدن به مرکز کشور و ساير استانها باشد ولي متاسفانه از نخستين زمان افتتاح جزو ناامن ترين و حادثه آفرين ترين راهها شده است. دومين کاميون دار قرباني جاده سرچم شد


متاسفانه شامگاه سه شنبه به دليل نبود برخي موارد ايمني در اين جاده يک دستگاه کاميون واژگون و در اثر آن راننده ۳۳ ساله اي در دم جان باخت.

به گفته فرمانده پليس راه اردبيل –خلخال اين کاميون که حامل سيمان از کارخانه آبيک به اردبيل بود به دليل ناتواني راننده در کنترل خودرو و عمل نکردن ترمز واژگون شده است.

شدت حادثه به حدي بود که راننده زير کاميون گرفتار و بعد از سه ساعت با تلاش مردم محل با استفاده از لودر از زير کاميون بيرون آورده شد.

همچنين يک ماه پيش نيز يک کاميون حامل شکر در اين مسير واژگون و راننده آن در دم از دنيا رفت.***