آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


کشته و مجروح شدن 5 نفر
تاریخ ارسال : 1391/1/17

خبرگزاري فارس: حوادث رانندگي رخ داده در محورهاي مواصلاتي استان خراسان شمالي، دو کشته و سه زخمي طي 48 ساعت گذشته بجا گذاشت.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس خراسان شمالي، بعد از ظهر روز 14 فروردين ماه جاري، با اعلام مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره تصادف منجر به فوت در محور فرعي راز استان خراسان شمالي، بلافاصله مأموران پليس راه اين فرماندهي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور مأموران در محل مشاهده شد که يک دستگاه سواري پرايد به رانندگي فردي به هويت: سيد علي کريمي‌‌راد 36 ساله با يک دستگاه وانت نيسان به رانندگي ارازمحمد شکاري 34 ساله برخورد کرده است.

بر اثر برخورد اين دو دستگاه با يکديگر، يکي از سرنشينان سواري پرايد به هويت: محمود محمدي 16 ساله بر اثر شدت جراحات وارده ناشي از تصادف در دم فوت و دو نفر ديگر نيز به شدت مجروح که بلافاصله به بيمارستان اعزام شدند.

کارشناسان پليس راه علت تصادف را بي‌مبالاتي از جانب راننده سواري پرايد به علت تجاوز به چپ در پيچ چپ گرد فرعي، مقصر تشخيص دادند.

همچنين در حادثه ديگري يک دستگاه پژو 405 به رانندگي ابوذر زينلي 23 ساله در محور بجنورد به شيروان در حرکت بوده که به علت تجاوز از سرعت مطمئنه واژگون مي‌شود.

راننده سواري پژو 405 بر اثر شدت جراحات وارده ناشي از واژگوني در دم فوت و سرنشين ديگر به هويت بهمن حصاري 23 ساله به بيمارستان امام علي(ع) شهرستان بجنورد منتقل شد./***