آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


كاهش آتش‌سوزي در منابع طبيعي همدان
تاریخ ارسال : 1390/10/18

مديركل مديريت بحران همدان گفت: آموزش و بسته‌هاي اطلاع‌رساني در ادارات و سازمان‌ها بايد انجام گيرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه همدان، عليمردان طالبي" جلسه ستاد مديريت بحران منابع طبيعي اظهاركرد: بايد در زمينه آموزش و بسته‌هاي اطلاع‌رساني و همچنين تقسيم وظايف در بعد اقدامات فني در بين گروه‌هاي اجرايي انجام شود.

وي همچنين بر دعوت ادارات و دستگاه‌هاي مرتبط منابع طبيعي در جلسات ستاد تأكيد و مقرر شد هماهنگي با ستاد سازمان در رابطه با شرح خدمات و وظايف ستاد و نيز اعتبارات مربوطه به انجام برسد.

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان همدان 9هم گفت: 650 ميليون تومان اعتبار توسط ستاد حوادث به اداره كل اختصاص داده شده است.

محمدرضا همتي افزود: از اين ميزان اعتبار 200 ميليون تومان براي خريد خودرو و تجهيزات اطفاي حريق و يگان حفاظت استفاده شده است.

معاون حفاظت و امور اراضي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان نيز در اين جلسه گفت: مناطق بحراني شهرستان‌ها شناسايي و مشخص شده است.

علي حيدر مهرابي افزود: كشيك اطفاء حريق چندين سال است كه در ستاد استان و ساير شهرستان فعاليت مي‌كند و در سال جاري در خصوص اطفاء حريق نسبت به سال گذشته 52 درصد كاهش آتش سوزي داشته‌ايم./***