آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


بي آر تي درتبريزدو نفر رازيرگرفت
تاریخ ارسال : 1390/10/18

بر اثر دو حادثه تصادف در مسير خطوط اتوبوسراني تندروي تبريز(بي آر تي) دو عابر پياده جان خود را از دست دادند.

به گزارش نصر نيوز، در حادثه اول که روز گذشته(چهارشنبه) ساعت ۱۶ عصر روي داد، مرد ميانسالي که در حال عبور از عرض خيابان بود در محور سه راه امين (محققي) با اتوبوس خطوط تندوري تبريز تصادف مي کند که در اثر اين حادثه جان خود را از دست مي دهد.

در حادثه دوم که ۹ صبح امروز (پنجشنبه) در مسير تردد اين خودرو ها روبروي استانداري آذربايجان شرقي رخ داد مرد ميانسال ديگري در حال عبور بر اثر تصادف با يکي از اتوبوس هاي ناوگان بي آر تي فوت کرد.
اين گزارش حاکي است، در سانحه صبح امروز راننده اتوبوس نيز با ديدن اين صحنه دچار حمله قلبي شد که به بيمارستان منتقل شد.

استاندارد نبودن خطوط تردد اتوبوس هاي تندور در تبريز و عدم استفاده از علائم هشدار دهنده در طول مسير، در سه سال گذشته که از راه اندازي اين خطوط مي گذرد جان ۱۵ نفر را اثر تصادف با اتوبوس هاي اين خطوط گرفته است!/***