آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


3 زخمي در تصادف سواري با تريلي
تاریخ ارسال : 1390/10/18

خبرگزاري فارس: برخورد خودرو سواري با يک دستگاه کاميون تريلي باعث آسيب ديدگي ۳ نفر از سرنشينان سواري شد.

به گزارش خبرگزارس فارس به نقل از پايگاه خبري 125، رخداد اين حادثه را شهرونداني که شب گذشته در خيابان هنگام، نرسيده به بزرگراه بابايي شاهد آن بودند به سامانه 125 اطلاع رساني کردند و آتش نشانان ايستگاه 54 نيز بلافاصله ساعت 22:55 دقيقه راهي محل حادثه شدند.

پيمان شاماني، فرمانده آتش نشانان گفت: کاميون تريلي در حال حرکت بود که ناگهان يک دستگاه خودروي سواري به علت نامعلومي به شدت با قسمت عقب آن برخورد کرد و باعث شد که هر سه سرنشين خودرو به سختي مجروح شوند.
 
وي افزود: دراين حادثه راننده سواري بنام «علي-ک» 37 ساله علاوه بر آسيب ديدگي شديد از ناحيه سر و بالاتنه، در داخل اتاقک و پشت فرمان خودرو هم گرفتار شد.

اين فرمانده آتش نشاني در مورد نحوه عمليات نيروها تصريح کرد: آتش نشانان همزمان با اجراي عمليات ايمن سازي و بکار گيري تجهيزات نجات موفق شدند راننده سواري را از داخل خودرو خارج کرده و همراه با دو مصدوم ديگراين حادثه بنام هاي «علي-الف» 35 ساله و «مسعود-الف» 35 ساله به عوامل اورژانس تحويل دهند تا سريعاً به مرکز درماني اعزام شوند.

علت بروز اين حادثه رانندگي هم اکنون توسط کارشناسان راهنمايي و رانندگي تهران در حال بررسي است./***