آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


13 کشته و زخمي در حادثه رانندگي
تاریخ ارسال : 1390/10/14

خبرگزاري فارس: حادثه رانندگي محور فيروزآباد ـ شيراز 13 کشته و زخمي برجاي گذاشت.

 
خبرگزاري فارس: حادثه رانندگي 13 کشته و زخمي بر جاي گذاشت

به گزارش خبرگزاري فارس از فيروزآباد، در حادثه رانندگي که عصر امروز در اثر برخورد يک ميني‌بوس و پژو پارس در کيلومتر 12 محور فيروزآباد ـ شيراز اتفاق افتاد 13 کشته و زخمي بر جاي گذاشت.
در اين حادثه که در نزديکي تونل سد تنگاب فيروزآباد رخ داد، سه سرنشين پژو پارس و دو سرنشين ميني‌بوس در دم کشته و هشت نفر از ديگر سرنشينان ميني‌بوس به شدت مجروح و به بيمارستان قائم فيروزآباد انتقال داده شدند.
فرمانده پليس راه فيروزآباد علت وقوع حادثه را سرعت غيرمطمئنه و انحراف به چپ پژو پارس اعلام کرد.
عنايت‌الله صالحي اضافه کرد: مسير فيروزآباد به شيراز به علت ترافيک سنگين اغلب شاهد چنين حوادثي که منجر به مرگ مسافران و رانندگان مي‌شود، است.
وي تصريح کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از سبقت و سرعت غير مجاز و نبستن کمربند ايمني و عدم رعايت نکات ايمني خودرو به شدت طبق قانون برخورد مي‌شود./***