آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


تصادف زنجيره‌اي 40 خودرو در آمريکا
تاریخ ارسال : 1390/10/10

اکونيوز:تصادف زنجيره‌اي پيش از غروب آفتاب در يک منطقه بين‌ايالتي نيواورلئان در آمريکا دو کشته و دست کم 61 مجروح برجاي گذاشت.


به گزارش خبرگزاري اقتصادي ايران ، در اين حادثه رانندگي 40 وسيله نقليه شامل اتومبيل‌هاي سواري، چندين ون و خودروي ديگر با هم برخورد کرده‌اند.
بر اثر تصادف اخير، اين اتوبان پرتردد که ايالت نيواورلئان شرقي را به بخش غربي همين ايالت متصل مي‌کند، مدت چند ساعت مسدود بوده است.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، رانندگان مي‌گويند تا پيش از رسيدن به صحنه حادثه، دود و غبار زياد ديد آنان را در مسير اتوبان محدود کرده بود و به همين دليل آنان قادر نبودند شرايط را تشخيص داده و زودتر توقف کنند. برخي از رانندگان نيز مي‌گويند که صداي کمک خواستن رانندگان و سرنشينان مجروح از ميان غبار به گوش مي‌رسيد.

به گفته سخنگوي پليس اين ايالت، 25 مجروح اين حادثه که جراحاتشان شديدتر بود به بيمارستان منتقل شدند./***