آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


مصدوم و کشته شدن 6 نفر در اردبيل
تاریخ ارسال : 1390/10/10

خبرگزاري فارس: در تصادف 12 ساعت گذشته در محورهاي مواصلاتي اردبيل 6 نفر کشته و ‌مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در تصادفات رانندگي که امروز در محورهاي مواصلاتي اردبيل رخ داد بر اثر واژگوني يک دستگاه خودروي تريلي در محور گرمي ـ انگوت دو نفر مصدوم و راهي بيمارستان شدند. علت اين حادثه رانندگي سرعت غيرمجاز خودروي تريلي بوده که با انحراف از مسير اصلي در حوالي روستاي شرفه انگوت گرمي بر اثر واژگوني دو نفر از سرنشينان مصدوم شدند که با کمک نيروهاي هلال احمر انگوت مصدومان به بيمارستان ولايت گرمي انتقال يافتند.
اما در سانحه رانندگي ديگر يک دستگاه خودروي پژو آردي در حد فاصل روستاهاي آغداش و بنه بخش مرکزي گرمي که در جاده اصلي گرمي ـ اردبيل در حال حرکت بوده از جاده منحرف و واژگون شد. بر اثر اين واژگوني هر چهار سرنشين آن مصدوم شد. علي پناهپور، رئيس فوريت‌هاي پزشکي بيمارستان ولايت گرمي اظهار کرد: با تلاش به موقع مامورين فوريت‌هاي پزشکي گرمي مصدومان اين دو حادثه به بيمارستان ولايت اين شهرستان انتقال يافت. وي با شديد خواندن مصدوميت يکي از سرنشينان خودروي آردي افزود: احتمال مي‌‌رود تابش چراغ خودروهاي عبوري از مقابل، علت خروج پژو آردي از مسير حرکت و واژگوني اين وسيله نقليه بوده است.
در تصادف خونين ديگري که در محور کوثر ـ خلخال رخ داد بر اثر برخورد يک دستگاه پرايد با سواري پژو راننده پرايد به دنبال شدن برخورد جان خود را از دست داد. علت اين حادثه در بررسي اوليه و نظر کارشناسي پليس سرعت بيش از حد خودروي پرايد اعلام شده است که با انحراف از جاده اصلي با خودروي پژو برخورد کرده است./***