آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


حادثه رانندگي و شعله وري دو دستگاه وانت بار
تاریخ ارسال : 1390/10/4

خبرگزاري آريا- رخداد حادثه رانندگي و برخورد همزمان 4 دستگاه وسيله نقليه با يکديگر شب گذشته منجر به آتش گرفتن دو دستگاه از خودروها و آسيب ديدگي راننده و 4 سرنشين آنها شد.

به گزارش آريا به نقل از پايگاه اطلاع رساني 125، سرعت عمل آتش نشانان در رسيدن به محل حادثه و تلاش همه جانبه آنها در اجراي عمليات امداد و نجات و خاموش کردن شعله هاي آتش از افزايش خسارت جاني و مالي پيشگيري کرد.
در جريان اين حادثه دو دستگاه وانت بار يک دستگاه تريلي و يک دستگاه کاميونت هنگام حرکت در جاده قديم کرج، نرسيده به چهارراه ايران خودرو همزمان با يکديگر برخورد کردند که منجر به آتش گرفتن موتور وانت بارها و آسيب ديدگي راننده و سرنشينان يکي از آنها شد.
درپي اطلاع رساني اين حادثه به سامانه 125 بلافاصله آتش نشانان ايستگاه 44 ساعت 21:46 دقيقه روانه محل حادثه درمسيرشرق به غرب جاده قديم کرج شدند.
به گفته اکبر اخلاقي فرمانده آتش نشانان، رخداد اين حادثه باعث شعله ورشدن موتوردودستگاه وانت شده بود که آتش نشانان بي درنگ با بکارگيري تجهيزات خاموش کننده شعله هاي آتش را پيش از گسترش آن و افزايش خسارت مالي مهار و خاموش کردند.
وي افزود: آتش نشانان همچنين چهار سرنشين دو دستگاه وانت بار را که آسيب ديده بودند و نيز راننده جوان يکي از آنها را که هنگام تلاش يراي خاموش کردن شعله هاي آتش دستش دچار سوختگي شده بود براي مداوا و اعزام به مرکز درماني در اختيار امدادگران اورژانس قرار دادند./***