آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


کاهش آلودگي تهران ،بدون هيچ اقدامي
تاریخ ارسال : 1390/9/29

سند جامع کاهش آلودگي هوا هنوز به رويت نمايندگان نرسيده است که بتوانند نسبت به آن اظهار نظر کنند اما آنچه مشخص است هيچ اقدام فني و تخصصي براي کاهش آلودگي هواي تهران صورت نگرفته است.

ايلنا: «با وجود تصويب سند جامع کاهش آلودگي هوا هنوز هيچ اقدام فني و تخصصي براي کاهش ميزان آلودگي هواي تهران صورت نگرفته‌است.»

نايب رئيس فراکسيون محيط زيست در مجلس شوراي اسلامي در گفت و گو با خبرنگار پارلماني ايلنا با اعلام اين مطلب افزود:« سند جامع کاهش آلودگي هوا هنوز به رويت نمايندگان نرسيده است که بتوانند نسبت به آن اظهار نظر کنند اما آنچه مشخص است هيچ اقدام فني و تخصصي براي کاهش آلودگي هواي تهران صورت نگرفته است.»


"انوشيروان محسني بندپي" افزود: «مهمترين اقدامي که مي‌تواند درکاهش آلودگي تهران موثر باشد سرعت بخشيدن به ساخت و سازهاي متروست که عزم جدي در دولت براي انجام آن ديده نمي‌شود.»


وي خاطرنشان کرد: «چه در سند کاهش آلودگي دولت گذشته و چه دولت فعلي مهمترين اقدام افزايش حمل و نقل عمومي است که از سوي همه استادان و کارشناسان مورد تاکيد قرار گرفته است.»


عضو کميسيون بهداشت و درمان در مجلس تاکيد کرد: «ميزان آلودگي هوا و سرب موجود در آسمان تهران از برخي زمانها به قدري افزايش پيدا مي‌کند که سلامت مردم را به خطر مي‌اندازد با اين وجود تلاش معناداري براي کاهش آلودگي صورت نگرفته است.»/***