آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


زلزله ۴و۲ ريشتري فارياب را تکان داد
تاریخ ارسال : 1390/9/29

همراهان نيوز : زمين لرزه اي به شدت ۴و۲ ريشتر فارياب در جنوب کرمان را لرزاند که طبق اعلام مسئولان محلي خسارتي در بر نداشته است.

زمين لرزه اي با قدرت ۴و۲ ريشتر شهرستان فارياب در جنوب استاان کرمان را تکان داد.
گسل فارياب از گسلهاي اصلي و فعال استان کرمان است، کانون زمين لرزه صبح امروز که ساعت ۸ و ۱۶ دقيقه روي داد در عمق ۱۰ کيلومتري زمين بوده است و مشخصات جغرافيايي زمين لرزه نيز ۵۷و۲۹ درجه طول جغرافيايي و ۲۸و۰۸ درجه عرض جغرافيايي ثبت شده است.
رئيس ستاد حوادث غير مترقبه کرمان در خصوص اين زمين لرزه گفت: از صبح امروز چندين زمين لرزه مناطق مختلف استان کرمان را لرزانده است که شديدترين آنها ۴و۲ در فارياب بوده است.
محسن صالحي گفت: اکثر اين زمين لرزه ها کمتر از دو ريشتر قدرت داشته اند و هيچ کدام خسارتي به همراه نداشته اند.
وي ادامه داد: به دليل عمق زياد و فاصله کانون زمين لرزه تا شهر فارياب زمين لرزه خسارت نداشته است.
وي افزود: برخي سايتهاي زلزله نگاري مرکز اين زمين لرزه را در استان هرمزگان ثبت کرده اند.
صالحي اضافه کرد: شهرستان فارياب از مناطق زلزله خيز استان کرمان است که بحث مقاوم سازي بايد در اين شهرستان با جديت بيشتر دنبال شود./***