آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


شمار قربانيان سيل بهبهان به 12نفر رسيد
تاریخ ارسال : 1390/9/12

فرماندار بهبهان از کشف جسد دوازدهمين قرباني سيل اخير اين شهرستان و ادامه توزيع اقلام ضروري ميان سيل‌زدگان خبر داد.

 

به گزارش افکار؛ فرهاد باذلي‎محبوب دقايقي پيش  از کشف دوازدهمين جسد قرباني حادثه سيل اخير محور بهبهان - رامهرمز خبر داد و اظهار داشت: از روز پس از حادثه تيم‎هاي امدادي به دنبال کشف اجساد مفقودين بودند که امروز جسد يکي از مفقودان به نام مرحوم "امين طرح‌زاده" که دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بهبهان بود کشف شد.
وي افزود: همچنان نيروهاي امدادي به دنبال کشف آخرين مفقودي اعلامي بوده و با تمام توان در حال جست‎و‎جو براي يافتن وي هستند.
فرماندار بهبهان خاطرنشان کرد: همچنين توزيع اقلام مصرفي به دست امدادگران هلال احمر در مناطق سيل زده ادامه داشته و نيازهاي لازم نيز به مسئولان استان به منظور تامين هرجه سريعتر آنها اعلام شده است.
وي تصريح کرد: به دليل اينکه آب برخي از مناطق هنوز زلال نشده، توزيع آب‎معدني در آنها ادامه داشته و مشکلي در خصوص تأمين اين آب نداريم.
باذلي‎محبوب در ادامه از برنامه‎ريزي براي امدادهاي پزشکي به مناطق سيل‌زده نيز خبر داد و گفت: با برنامه‎ريزي‌هاي صورت گرفته، پزشکاني را به مناطق سيل‎زده خواهيم فرستاد تا بيماران احتمالي اين مناطق را درمان و از شيوع بيماري در ميان آنان جلوگيري کنند.
وي خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال بارندگي در بهبهان، کميته بحران در اين شهرستان در آماده‎باش کامل به سر برده و با تمام توان خود از وقوع هرگونه اتفاق ناگواري در مناطق حادثه‎ديده جلوگيري خواهيم کرد.
فرماندار بهبهان با ابراز تأسف از حادثه ناگوار سيل و آسيب‌ رساندن جاني و مالي به اهالي اين منطقه گفت: همه تلاش مسئولان در راستاي جبران اين خسارات و رفع مشکلات سيل‌زدگان است./***