آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


ارائه414 مقاله در همايش شيمي و محيط زيست
تاریخ ارسال : 1390/9/9

خبرگزاري فارس: دبير سمينار ملي شيمي و محيط زيست از پذيرش بيش از 400 مقاله علمي براي ارائه در اين همايش خبر داد.

آرش مرادزادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: پس از فراخوان پنجمين همايش ملي شيمي و محيط زيست در مجموع تعداد 550 مقاله به دبيرخانه سمينار ارسال شد که پس از داوري در کميته علمي، 40 مقاله براي ارائه به صورت سخنراني و 374 مقاله براي ارائه به صورت پوستر پذيرفته شدند.
وي سطح علمي مقالات را بالا توصيف کرد و گفت: براي شرکت در اين همايش، مقالاتي از دانشگاه‌هاي معتبر سراسر کشور دريافت شده است.
مرادزادگان افزود: عمده مقالات دريافتي در زمينه موضوعاتي همچون آلاينده‌هاي شيميايي، آب، خاک و هوا، بازيافت شيميايي پسماندهاي آلاينده محيط زيست، شيوه‌هاي کاهش آلاينده‌هاي زيست‌محيطي، بررسي مشکلات زيست محيطي صنايع شيميايي و مديريت آنها و ... است.
مدير گروه شيمي دانشکده علوم ادامه داد: پنج سخنران کليدي از اساتيد و متخصصان برجسته در محورهاي اصلي سمينار به ايراد سخنراني خواهند پرداخت و دکتر مروتي رئيس دانشگاه شهيد چمران به عنوان رئيس کنسرسيوم ريزگردها نخستين سخنران کليدي مراسم افتتاحيه سمينار شيمي و محيط زيست خواهد بود.
وي يادآور شد: در کنار برگزاري سمينار، کارگاه ايمني در آزمايشگاه شيمي برگزار مي‌شود که لازم است علاقه‌مندان تقاضا تمايل خود را براي شرکت در کارگاه اعلام کنند.
پنجمين همايش ملي شيمي و محيط زيست به ميزباني دانشگاه شهيد چمران اهواز و با همکاري انجمن شيمي ايران از 30 آذر تا دوم دي ماه برگزار مي‌شود./***