آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


محيط زيست سواحل خزر رضايت‌بخش نيست
تاریخ ارسال : 1390/9/9

فرماندار لنگرود گفت: وضعيت محيط زيست سواحل خزر رضايت‌بخش نيست.

دكترعزيز كاظمي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،منطقه گيلان، با بيان اين كه شهرستان لنگرود 17 كيلومتر سواحل خزر را به خود اختصاص داده است، گفت: بخش اعظم سواحل لنگرود بكر است و سرمايه‌گذاري‌هاي مطلوبي در آنها صورت نگرفته است.

وي افزود: هتل‌ها و مجموعه‌هاي توريستي و مجتمع‌هاي فرهنگي زيادي در دست احداث داريم و ورود بخش خصوصي توانمند در سواحل اين شهرستان، مي‌تواند اقتصاد گردشگري سواحل لنگرود را متحول كند.

مهندس كاظمي با اشاره به اين كه همواره جلسات زيادي را با سرمايه‌گذاران داشتيم، خاطرنشان كرد: توسعه سواحل خزر مختص شهرستان خاصي نيست و نياز به عزم ملي و استاني دارد.

وي اظهاركرد: عدم رعايت حفظ محيط زيست از سوي گردشگران در اين سواحل از چالش‌هاي مهم شهرستان به شمار مي‌رود و در مجموع مناظر اين سواحل رضايت‌بخش نيست.

فرماندار شهرستان لنگرود تصريح كرد: حفظ محيط زيست رودخانه‌هاي منتهي به خزر، حلقه‌اي اساسي در زنجيره اكوسيستم خزر به شمار مي‌رود و بايد با حساسيت مردم و مسوولين وضعيت بهتري به خود بگيرد./***