آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


برگزاري همايش حوادث جاده‌اي در زنجان
تاریخ ارسال : 1389/6/5

تين نيوز: همايش علمي تصادفات رانندگي و حوادث جاده‌اي و ريلي در محل همايش‌هاي علامه طباطبايي دانشگاه آزاد زنجان برگزار شد.

عبدالحسين علي‌اكبري، مديركل حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان زنجان، در اين همايش بر افزايش برگزاري همايش‌هاي علمي و تخصصي تصادفات جاده‌اي، با هدف ارتقاي سطح آگاهي قشرهاي مختلف جامعه به ويژه دانشجويان تأكيد كرد و گفت: براساس آمار پزشكي قانوني كشور شمار كشته شدگان در حوادث رانندگي سال 87 در سطح كشور 23 هزار و 62 نفر بود كه اين عده در سال 88 با 7/1 درصد كاهش به 22هزار و 974 نفر رسيد.
وي از كاهش 9/1 درصدي آمار كشته‌شدگان حوادث جاده‌اي پارسال در استان زنجان خبر داد و افزود: در اين زمينه استان زنجان رتبه چهارم كشوري را در كاهش شمار كشته‌شدگان به خود اختصاص داد.
علي‌اكبري 69 درصد تصادفات رانندگي در سطح كشور را حوزه برون‌شهري و 31 درصد را حوزه درون‌شهري اعلام كرد./***