آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsepارائه414 مقاله در همايش شيمي و محيط زيست
تاریخ ارسال : 1390/9/9

خبرگزاري فارس: دبير سمينار ملي شيمي و محيط زيست از پذيرش بيش از 400 مقاله علمي براي ارائه در اين همايش خبر داد.

آرش مرادزادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: پس از فراخوان پنجمين همايش ملي شيمي و محيط زيست در مجموع تعداد 550 مقاله به دبيرخانه سمينار ارسال شد که پس از داوري در کميته علمي، 40 مقاله براي ارائه به صورت سخنراني و 374 مقاله براي ارائه به صورت پوستر پذيرفته شدند.
وي سطح علمي مقالات را بالا توصيف کرد و گفت: براي شرکت در اين همايش، مقالاتي از دانشگاه‌هاي معتبر سراسر کشور دريافت شده است.
مرادزادگان افزود: عمده مقالات دريافتي در زمينه موضوعاتي همچون آلاينده‌هاي شيميايي، آب، خاک و هوا، بازيافت شيميايي پسماندهاي آلاينده محيط زيست، شيوه‌هاي کاهش آلاينده‌هاي زيست‌محيطي، بررسي مشکلات زيست محيطي صنايع شيميايي و مديريت آنها و ... است.
مدير گروه شيمي دانشکده علوم ادامه داد: پنج سخنران کليدي از اساتيد و متخصصان برجسته در محورهاي اصلي سمينار به ايراد سخنراني خواهند پرداخت و دکتر مروتي رئيس دانشگاه شهيد چمران به عنوان رئيس کنسرسيوم ريزگردها نخستين سخنران کليدي مراسم افتتاحيه سمينار شيمي و محيط زيست خواهد بود.
وي يادآور شد: در کنار برگزاري سمينار، کارگاه ايمني در آزمايشگاه شيمي برگزار مي‌شود که لازم است علاقه‌مندان تقاضا تمايل خود را براي شرکت در کارگاه اعلام کنند.
پنجمين همايش ملي شيمي و محيط زيست به ميزباني دانشگاه شهيد چمران اهواز و با همکاري انجمن شيمي ايران از 30 آذر تا دوم دي ماه برگزار مي‌شود./***