حادثه هولناک در پمپ بنزيني در غرب پايتخت
تاریخ ارسال : 1391/7/16

مدير روابط عمومي اورژانس تهران از وقوع حادثه در يک پمپ‌بنزين در جاده قديم کرج و سوختگي دو کارگر تاسيساتي اين پمپ‌بنزين خبرداد.

به گزارش ايسنا، حسن عباسي دراين باره گفت:‌ در ساعت ۱۲:۰۱ روز گذشته وقوع اين حادثه به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن تکنيسين‌هاي اورژانس به محل حادثه واقع در جاده قديم کرج تقاطع خيابان فتح ۲۳ اعزام شدند.
عوامل اورژانس پس از حضور در محل متوجه شدند که يک کارگر ۳۴ ساله براي قطع‌کردن جريان برق پمپ‌بنزين به داخل چاله رفته که در آن به دليل اتصالي سيم‌هاي برق جرقه و پس از آن آتش‌سوزي ايجاد شده است.عباسي با بيان اينکه خوشبختانه دريچه‌هاي بنزين بسته بوده و مشکلي در فضاي پمپ‌بنزين ايجاد نشده اظهارکرد: اين مرد که داخل چاله بود به شدت دچار سوختگي شد. پس از وقوع اين حادثه يکي ديگر از کارگران تاسيسات به منظور کمک به فرد حادثه ديده به داخل گودال رفته که وي نيز در پي اين حادثه، سوخت. مدير روابط عمومي اورژانس تهران مقدار سوختگي کارگر اول را ۸۰ درصد و مقدار سوختگي مرد ۳۶ ساله‌اي که به کمک وي رفته بود را ۴۰ درصد اعلام کرد و گفت: با توجه به اينکه ۸۰ درصد سوختگي درصد بالايي است احتمال فوت اين مصدوم وجود دارد.

به گفته عباسي امدادگران دو مصدوم حادثه را به بيمارستان شهداي يافت‌آباد منتقل کردند./***