چهارمين جسد حادثه ريزش ساختمان در تبريز
تاریخ ارسال : 1390/10/10

خبرگزاري فارس: مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تبريز گفت: چهارمين جسد حادثه ريزش ساختمان بتني خيابان بهار تبريز نيز از زير آوارها خارج شد.

 
خبرگزاري فارس: چهارمين جسد حادثه ريزش ساختمان در تبريز از زير آوار خارج شد

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، انوشيروان کرماني‌نژاد افزود: پس از گذشت سه روز از حادثه ريزش ساختمان بتني پنج طبقه در حال احداث کوي پيروز خيابان بهار با  تلاش نيروهاي امداد آتش‌نشاني، جسد چهارمين کارگر اين حادثه نيز از زيرآوارها بيرون کشيده شد.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به اينکه نيروهاي آتش‌نشاني شهرداري تبريز در لحظات اوليه حادثه دو نفر مصدوم را از زير آوار بيرون و توسط آمبولانس‌هاي مرکز فوريت‌هاي پزشکي به بيمارستان انتقال دادند، خاطرنشان کرد: اين عمليات نفس‌گير و کم‌سابقه با پشتيباني و همکاري  ماموران آتش‌نشاني، خدمات شهري و اجرايي منطقه چهار شهرداري تبريز، هلال احمر، اورژانس، پليس و اهالي محل همراه بود.
کرماني‌نژاد ادامه داد: در حادثه خيابان بهار تبريز بيش از 80 کارشناس و مامور عملياتي پنج ايستگاه آتش‌نشاني با وسايل و تجهيزات کامل همچنين به طور مداوم و بي‌وقفه مشغول عمليات بوده‌اند.
روز سه‌شنبه ريزش يک باب ساختمان پنج طبقه با اسکلت بتني در حال ساخت در محله کوي پيروز خيابان بهار به آتش‌نشاني تبريز اطلاع داده شد و نيروهاي امداد و نجات سازمان آتش‌نشاني تبريز در اسرع وقت در محل حادثه حاضر شدند./***