ريزش ديواره چاه کارگري را گرفتار کرد
تاریخ ارسال : 1390/10/6

کارگر جواني که در عمق 6 متري مشغول عمليات حفاري بود با ريزش خاک ديواره چاه، زير خرواري از خاک گرفتار شد.

هموطن آنلاين _گرفتار شدن کارگر جوان در چاه به دليل ريزش ديواره، برخورد خودرو سواري با پايه دوربين راهنمايي رانندگي، آتش گرفتن منزل مسکوني به دليل روشن ماندن اتو و برخورد کاميون با خودروي سواري از مهمترين اخبارحوادث روز شنبه بود.
ريزش ديواره چاه کارگر جوان را گرفتار کرد

به گزارش خبرنگار مهر، کارگر جواني که در عمق 6 متري مشغول عمليات حفاري بود با ريزش خاک ديواره چاه، زير خرواري از خاک گرفتار شد.

اين حادثه پيش از ظهر امروز هنگامي رخ داد که چند کارگر براي وصل کردن دو حلقه چاه به يکديگر مشغول حفر تونل بودند که ريزش خاک تونل يکي از کارگران را زير خرواري خاک گرفتار کرد.
رخداد اين حادثه ساعت 10:49 دقيقه امروز به ستاد فرماندهي آتش نشاني تهران اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ايستگاه 25 و گروه نجات 3 آتش نشاني راهي محل حادثه در مسير شرق به غرب بزرگراه همت، نرسيده به پل بزرگراه يادگار امام شدند.
مجيد شهرمي فرمانده آتش نشانان گفت: آتش نشانان بي درنگ با استفاده از همه تجهيزات از جمله بيل مکانيکي عمليات خاکبرداري را شروع کردند اما با توجه به سست بودن خاک در اين قسمت از زمين بخشي از عمليات به صورت دستي و با احتياط بيشتري انجام گرفت.
وي با بيان اين که کارگران بدون در نظر گرفتن موارد ايمني مشغول حفر چاه شده اند افزود: همه اقدامات ايمني لازم انجام گرفته و آتش نشانان و نجاتگران همچنان در تلاشند تا بتوانند هر چه زودتر کارگر گرفتار شده را از زير خاک بيرون آورند.
اين گزارش حاکي است: تا زمان ارسال خبر آتش نشانان همچنان مشغول عمليات و تلاش براي دستيابي به کارگر گرفتار شده هستند./***XML document must have a top level element.
-1072896680
xml menu failed to load