قطعا آگاهي يافتن از فرصت هاي شغلي از طريق خريد و مطالعه روزنامه هاي كشور آن هم به مدت طولاني و يا ارتباط مستقيم با كارفرمايان امكان پذير نبوده و يا حداقل كار آساني نيست و بررسي پراكنده روزنامه ها نيز براي كسب فرصت هاي شغلي مناسب كافي نيست.

 شما فارغ التحصيل دانشگاه كه هنوز مشغول بكار نشده ايد و يا متخصص با تجربه اي كه به دنبال كسب فرصت هاي شغلي بهتري در داخل كشور هستيد، همه رزوه مي توانيد با بازديد از اين بخش، آگهي هاي استخدام مربوط به جذب فارغ التحصيلان و متخصصان ايمني، بهداشت حرفه اي، بهداشت محيط، محيط زيست و HSE را مشاهده نموده در صورت تمايل نسبت به ارسال رزومه اقدام نماييد.

استخدام مدير HSE در تهران
تاریخ ارسال : 1394/7/4

يک شرکت پيمانکار معتبر و فعال در صنايع نفت، گاز و پتروشيمي از متخصصين علاقه‌مند و پويا و دارايي تجربه در پروژه هاي نفت، گاز و پتروشيمي در تهران دعوت به همکاري مي نمايد.

ليسانس HSE، محيط زيست يا مرتبط

حداقل 10 سال

تسلط به امور ايمني و بهداشت حرفه اي پروژه هاي نفت گاز پتروشيمي

رزومه هاي بدون ذکر عنوان شغلي بررسي نخواهد شد.

از واجدين شرايط دعوت مي شود حداکثر تا يک هفته پس از انتشار آگهي، رزومه خود با ذکر شماره رديف شغل مورد نظر به پست الکترونيک ذيل ارسال نمايند.

محل کار: تهران

ايميل: hr.expertemployees2015@gmail.com


************************************

در صورت ارسال رزومه به شرکت آگهی دهنده لطفا" سايت موسسه را به عنوان منبع آگهي استخدام ذکر نماييد.

علاقمندان درصورت تمايل مي توانند رزومه خود را براي موسسه نيز ارسال نمايند. موسسه از بين رزومه هاي ارسال شده در صورت نياز دعوت به همکاري خواهد نمود:
cv@iihsep.ir

لطفا" رزومه خود را تنها یکبار برای موسسه ارسال نمایید.


استفاده از آگهی های استخدام در و بلاگها و سايت ها با ذکر منبع و قرار دادن لينک زیر بلامانع است .