آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


حادثه هولناک در پمپ بنزيني در غرب پايتخت
تاریخ ارسال : 1391/7/16

مدير روابط عمومي اورژانس تهران از وقوع حادثه در يک پمپ‌بنزين در جاده قديم کرج و سوختگي دو کارگر تاسيساتي اين پمپ‌بنزين خبرداد.

به گزارش ايسنا، حسن عباسي دراين باره گفت:‌ در ساعت ۱۲:۰۱ روز گذشته وقوع اين حادثه به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن تکنيسين‌هاي اورژانس به محل حادثه واقع در جاده قديم کرج تقاطع خيابان فتح ۲۳ اعزام شدند.
عوامل اورژانس پس از حضور در محل متوجه شدند که يک کارگر ۳۴ ساله براي قطع‌کردن جريان برق پمپ‌بنزين به داخل چاله رفته که در آن به دليل اتصالي سيم‌هاي برق جرقه و پس از آن آتش‌سوزي ايجاد شده است.عباسي با بيان اينکه خوشبختانه دريچه‌هاي بنزين بسته بوده و مشکلي در فضاي پمپ‌بنزين ايجاد نشده اظهارکرد: اين مرد که داخل چاله بود به شدت دچار سوختگي شد. پس از وقوع اين حادثه يکي ديگر از کارگران تاسيسات به منظور کمک به فرد حادثه ديده به داخل گودال رفته که وي نيز در پي اين حادثه، سوخت. مدير روابط عمومي اورژانس تهران مقدار سوختگي کارگر اول را ۸۰ درصد و مقدار سوختگي مرد ۳۶ ساله‌اي که به کمک وي رفته بود را ۴۰ درصد اعلام کرد و گفت: با توجه به اينکه ۸۰ درصد سوختگي درصد بالايي است احتمال فوت اين مصدوم وجود دارد.

به گفته عباسي امدادگران دو مصدوم حادثه را به بيمارستان شهداي يافت‌آباد منتقل کردند./***