آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


مرگ 18 نفر بر اثر حوادث ناشي از کار درخوزستان
تاریخ ارسال : 1390/10/18

مديرکل پزشکي قانوني خوزستان گفت: از ابتداي سال تا آبان‌ماه گذشته 18 نفر در استان خوزستان بر اثر حوادث ناشي از کار جان خود را از دست داده‌اند.

مديرکل پزشکي قانوني خوزستان گفت: از ابتداي سال تا آبان‌ماه گذشته 18 نفر در استان خوزستان بر اثر حوادث ناشي از کار جان خود را از دست داده‌اند. 
سيد فرزاد حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)_منطقه خوزستان_اظهار کرد: همه افرادي که از ابتداي سال تاکنون بر اثر حوادث ناشي از کار جان خود را از دست داده‌اند مرد بوده‌اند و مرگ بر اثر برخورد جسم سخت با 6 مورد حادثه بيشترين آمار را داشته است.  
وي افزود: برق‌گرفتگي، سقوط از ارتفاع و سوختگي هم به ترتيب موجب مرگ پنج، سه و يک نفر شده است.  
حسيني با اشاره به آمار حوادث ناشي از کار در مدت مشابه سال گذشته، تصريح کرد: در هشت ماه ابتداي سال گذشته 32 نفر بر اثر حوادث ناشي از کار جان خود را از دست دادند که يک نفر از اين تعداد خانم بود. برخورد با جسم سخت، سقوط از ارتفاع و برق‌گرفتگي هم به ترتيب با 9، هشت و شش مورد، در سال گذشته مهمترين علت‌هاي مرگ در محل کار بوده‌اند.  
مديرکل پزشکي قانوني خوزستان با مقايسه رتبه استان در زمينه حوادث ناشي از کار، خاطرنشان کرد:‌ استان خوزستان در سال‌هاي 88 و 89 به ترتيب رتبه هفتم و نهم کشوري را در اختيار داشت و در شش ماهه نخست سال جاري هم با 13 مورد فوت ناشي از حوادث کار، در رتبه 14 کشوري قرار گرفت./***