آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


نجات کارگر نقاش ساختماني از آسانسور
تاریخ ارسال : 1390/10/15

بي احتياطي کارگر جوان و نبود تجهيزات و امکانات ايمني در محل کار موجب سقوط وي به درون چاهک آسانسور و آسيب ديدگي اش شد.

ايلنا: بي احتياطي کارگر جوان و نبود تجهيزات و امکانات ايمني در محل کار موجب سقوط وي به درون چاهک آسانسور و آسيب ديدگي اش شد.

به گزارش ايلنا، ستاد فرماندهي آتش نشاني تهران ساعت 11:57 دقيقه امروز با دريافت خبر رخداد سقوط کارگري در محل بناي 7 طبقه دردست ساخت در خيابان دوازدهم بولوار سعادت آباد بلافاصله آتش نشانان ايستگاه 58 را به محل حادثه روانه کرد.


به گفته "عليرضا دامغاني نسب" رئيس ايستگاه 58، کارگر نقاش ساختماني پيش از ظهر امروز هنگامي که در ساختمان مسکوني در دست ساخت مشغول کار بود به علت بي احتياطي وايمن نبودن محل از طبقه سوم به درون چاهک آسانسور سقوط کرده بود.


وي افزود: « آتش نشانان پس از ايمن سازي محل و استفاده از تجهيزات ايمني و نجات موفق شدند اين کارگر نقاش را که در اثر سقوط کمر و پاهايش آسيب ديده بود با رعايت اصول ايمني از چاهک آسانسور بيرون آورده و براي مداوا و انتقال به مرکز درماني در اختيار امدادگران اورژانس قرار دهند.» /***