آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


گودبرداري غيراصولي، جان كارگري را گرفت
تاریخ ارسال : 1390/10/10

رعايت نکردن اصول ايمني در اجراي عمليات گودبرداري منجر به ريزش آواري از سنگ و خاک روي سه کارگر ساختماني و مرگ يکي از آنان شد.علي اميني معاون منطقه 3 عمليات آتش‌نشاني تهران در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: درپي اعلام وقوع اين حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهي آتش‌نشاني تهران آتش‌نشانان ايستگاه‌هاي 57 و 17 را ساعت 15:48 روز جمعه به محل حادثه در محله قنات كوثر اعزام كرد.

اميني ادامه داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهد كردند بخشي از ديوار محل گودبرداري شده براي ساخت يك ساختمان در زميني به مساحت 250 متر مربع روي سه کارگر فرو ريخته است كه آنان با به‌کارگيري تجهيزات ايمني و نجات، عمليات آواربرداري را آغاز کردند و با برداشتن خاک و سنگ‌هاي ريخته شده روي کارگران هر سه آنان را از زيرآوار بيرون آوردند و براي مداوا و انتقال به مرکز درماني در اختيار امدادگران اورژانس قرار دادند.

به گفته معاون منطقه 3 عمليات آتش‌نشاني تهران امدادگران اورژانس پس از انجام معاينات، مرگ يکي از آنان را تائيد و و دو کارگر ديگر را به مرکز درماني منتقل کردند./***