آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


چارت جديد سازمان آتش نشاني تهران بررسي شد
تاریخ ارسال : 1390/10/10

خبرگزاري آريا- تشكيلات و چارت سازماني مجموعه عملياتي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران در جلسه صبح امروز مديران حوزه هاي مختلف اين سازمان و با حضور مدير عامل آتش نشاني مورد نقد و بررسي قرار گرفت.

به گزارش آريا به نقل ازپايگاه اطلاع رساني 125،خوش زاد در اين جلسه با تاکيد بر اين که تمامي ايستگاه هاي کوچک و بزرگ موجود بايد رئيس ايستگاه داشته باشد، خاطرنشان کرد: هر رئيس ايستگاه نمي تواند هم زمان مسئوليت دو يا چند ايستگاه را بر عهده گيرد بلکه بايد با توجه به درجه بندي ايستگاه ها و احراز پست هاي مديريتي، در هر يک از اين مراکز منصوب شود.
وي با اشاره به حرکت سازمان به ويژه حوزه ي عمليات به سمت جوان گرايي و مسئوليت خواهي از نيروي جوان، تاکيد کرد: هر فرد مسئول بايد کارها را تحت فرماندهي خود به نحو مطلوب انجام دهد.
مدير عامل آتش نشاني همه کارکنان سازمان را همانند اعضاي يک خانواده دانست و افزود: تمامي پرسنل سازمان بايد با در نظر گرفتن ارتقاي سازماني و تحقق اهداف متعالي تلاش کنند و از هيچ کوششي دريغ نورزند./***