آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


نجات ساکنان ساختمان با سرعت عمل آتش نشانان
تاریخ ارسال : 1390/10/6

خبرگزاري آريا- سرعت عمل و اقدام حساب شده و به موقع آتش نشانان دقايقي پيش از فرو ريختن ساختمان باعث نجات جان شماري از شهروندان از حادثه آوار شد.

به گزارش آريا به نقل ازپايگاه اطلاع رساني  125، گودبرداري غير اصولي و ناايمن موجب شد تا شب گذشته ساختمان 3 طبقه مسکوني کنار آن که يک سازه قديمي بود دچار ترک و لرزش شده و در آستانه فرو ريختن قرار بگيرد.
با اطلاع رساني در اين مورد به سامانه 125، ستاد فرماندهي آتش نشاني تهران بلافاصله آتش نشانان ايستگاه 85 را ساعت 21:14 دقيقه به محل حادثه در بزرگراه يادگار امام، حد فاصل خيابان امام خميني و خيابان دستغيب اعزام كرد.
مهدي داوري معاون منطقه 4 عمليات آتش نشاني تهران در اين مورد گفت: آتش نشانان بي درنگ پس از ايمن سازي محل ساکنان ساختمان و دو ساختمان همجوار آن را تخليه کردند که دقايقي پس از جابجايي ساکنان به محل ايمن، ساختمان سه طبقه فرو ريخت.
وي افزود: فرو ريختن ساختمان مسکوني باعث شکستگي علمک گاز و شعله وري آن شد که آتش نشا نان بي درنگ با استفاده از تجهيزات خاموش کننده و قطع گاز شعله هاي آتش را خاموش کردند
وي افزود: خوشبختانه اين حادثه هيچ گونه تلفات و خسارت جاني نداشت و تنها خسارت مالي بر جا گذاشت
./***