آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


سيل، محصولات کشاورزان در هوراند را نابود کرد
تاریخ ارسال : 1390/3/18

خبرگزاري موج - نماينده مردم اهر و هريس در مجلس گفت: سيل بسياري از محصولات گندم کشاورزان منطقه هريس، شهرستان هوراند در آذربايجان شرقي را از بين برده است.

به گزارش موج، غلامحسين مسعودي ريحان گفت: جاري شدن سيل، جاده‌هاي ارتباطي و بسياري از مراتع گندم منطقه هوراند را تخريب کرده است.
نماينده مردم اهر و هريس در مجلس شوراي اسلاي تصريح کرد: کشاورزان قشر بسيار زحمتکشي هستند، از اين رو بايد از کشاورزان در هر شرايطي حمايت کرد.
وي ادامه داد: طبق قانون بيمه محصولاتي که در اثر وقوع سيل از بين رفته است را بيمه پرداخت مي‌کند.
مسعودي ريحان تأکيد کرد: حوادثي مثل سيل و زلزله که در سطح کشور از احتمال وقوع بالاتري برخوردارند از طريق ساخت سدها، سيل بندها و بندهاي انحرافي و آبخيزداري مناطق کوهستاني و شيبدار و نيز با ساخت منازل مسکوني مقاوم در سطح چشمگيري کاهش مي‌يابند.
عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس يادآور شد: اين شهرستان از نظر موقعيت در شمال استان آذربايجان شرقي واقع شده است که از شمال به شهرستان کليبر و از غرب به شهرستان جديد ورزقان که خود قبلا يکي از بخش‌هاي شهرستان اهر بوده و از جنوب به شهرستان هريس و از طرف شرق به شهرستان مشکين‌شهر محدود شده است./***