آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


10 کشته در سيل جده
تاریخ ارسال : 1389/11/10

تا کنون 10 نفر بر اثر سيل در شهر جده در عربستان کشته شده اند.

تا کنون 10 نفر بر اثر سيل در شهر جده در عربستان کشته شده اند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبکه العالم، شبکه الاخباريه عربستان اعلام کرد که تعداد 10 نفر تاکنون در سيل هاي شهر جده کشته شده اند.

بارش باران در شهر جده در سال هاي اخير موجب جاري شدن سيل و وارد شدن خسارتهاي مالي و جاني فراواني به ساکنان آن شده است. شهروندان عربستاني از سهل انگاري و کوتاهي مسئولان سعودي در حل اين مشکل به شدت ناراضي هستند.

مخالفان نظام عربستان مي گويند که در قرارداد پروژه هاي زيربنايي شهر جده فساد گسترده اي صورت گرفته، به گونه اي که حتي هزينه برخي از پروژه ها که اصلا اجرا نشده، پرداخت شده است.

به گفته اين مخالفان، شاهزادگان سعودي اغلب در پس پرده اين قراردادها هستند.

مردم جده عربستان به دليل اهمال مقامات سعودي براي ايجاد زيرساخت هاي مستحکم در اين شهر و جاري شدن مجدد سيل، قرار است فردا شنبه ، تظاهراتي بي‌سابقه برپا کنند./***