آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


حريق در كشتي اندونزي 11 كشته و بر جاي گذاشت
تاریخ ارسال : 1389/11/10

مقامات دپارتمان حوادث غيرمترقبه اندونزي اعلام كرد كه در پي وقوع حريق در يك كشتي تفريحي در آب‌هاي اين كشور دست كم 11 تن جان خود را از دست داده و 200 تن هم مجروح شدند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «بام بانگ اروان» سخنگوي وزارت حمل و نقل اندونزي در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور تصريح كرد: در پي وقوع حريق در يك كشتي تفريحي با 427 سرنشين در بندر «مراك» در جزيره «جاوه» دست كم 11 تن جان خود را از دست داده و 200 تن هم مجروح شدند.

همچنين 216 سرنشين ديگر اين كشتي تفريحي توسط ماموران امداد و نجات از آب بيرون كشيده شدند.

به گزارش ايسنا، بر اساس اعلام دپارتمان حوادث غيرمترقبه اين كشور كه در خبرگزاري آسوشيتدپرس منتشر شده است، اين حادثه در ساعت سه به وقت محلي و درست 40 دقيقه پس از حركت اين كشتي از بندر رخ داد. با اين حال، هنوز علت وقوع اين حريق مشخص نشده است.

همچنين شاهدان عيني خاطر نشان كردند كه انداختن ته سيگار روشن علت اين حريق است.

به گزارش ايسنا، يكي از پزشكان گروه امداد و نجات نيز يادآور شد كه وضعيت برخي از مجروحان اين حادثه وخيم است؛ چرا كه اكثر آنان با پرتاب خود به داخل آب قصد فرار داشتند./***